Odalarımız

1 Kişilik Oda

1 kişilik odamız 10 m² büyüklüktedir. Oda içerisinde buzdolabı, çalışma masası, komidin, elbise dolabı, yatak, yorgan, yastık, battaniye, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Hızlı internet altyapısını kullanabilmeleri için ethernet kablosu ve televizyon için anten girişi mevcuttur.

2 Kişilik Oda

2 kişilik odamız 15 m² büyüklüktedir. Oda içerisinde buzdolabı, çalışma masası, komidin, elbise dolabı, yatak, yorgan, yastık, battaniye, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Hızlı internet altyapısını kullanabilmeleri için ethernet kablosu ve televizyon için anten girişi mevcuttur.

3 Kişilik Oda

3 kişilik odamız 17 m² büyüklüktedir. Oda içerisinde buzdolabı, çalışma masası, komidin, elbise dolabı, yatak, yorgan, yastık, battaniye, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Hızlı internet altyapısını kullanabilmeleri için ethernet kablosu ve televizyon için anten girişi mevcuttur.

5 Kişilik Oda

5 kişilik odamız 25 m² büyüklüktedir. Oda içerisinde buzdolabı, çalışma masası, komidin, elbise dolabı, yatak, yorgan, yastık, battaniye, tuvalet ve banyo bulunmaktadır. Hızlı internet altyapısını kullanabilmeleri için ethernet kablosu ve televizyon için anten girişi mevcuttur.

CALL ME
+
Call me!